Meradog

Lai dzīvo suns

Alerģisks suns

388a2dbe68Daudzsološākā, efektīgākā ārstēšana alerģiju gadījumos

ir izvairīties no alergēniem. Ne visos gadījumos tas ir iespējams. Alerģija var būt īslaicīga, lietojot nomierinošus medikamentu preparātus , kas likvidēs simptomus tikai šo zāļu lietošanas periodā, bet nelikvidēs cēloni iemantotai alerģijai. Ilgstošai ārstēšanai , veselības atjaunošanā un uzturēšanā ir iespējami dažādi varianti, kas būtu individuāli jāpielāgo katram dzīvniekam individuāli. To teicami ir pierādījusi Eiropas veterināru prakse. Biežākie alerģiju cēloņi ir blusu izraisītās infekcijas, un ( vai) kāda pārtikas produkta nepanesamība, gremošanas problēmas.
Zinošs veterinārārsts vienmēr noteiks pareizo alerģijas cēloni.

Ja ir pārtikas alerģija

Jūs varat izvēlēties diētu bez medikamentu preparātiem. Zinot pārtikas izraisīsītas alerģijas cēloni, šādiem gadījumiem MERADOG piedāvā veselību atjaunojošu ,ārstnieciski pierādītu produktu līniju PURE, arī locītavu problēmu gadījumos. PURE nozīmē-tīra, ka katrs no šī sortimenta ir ar tikai vienu olbaltumvielu avotu un vienu ogļhidrātu avotu, un nesatur glutēnu, ar COLOSTRUM – efektīgai, dabīgai imūnsistēmas stiprināšanai. Sortimentā ir arī bez graudiem, glutēnu nesturošs produkts ar kartupeļiem un diētisko tītara gaļu vai garnelēm.

MERADOG SENSITĪVĀ līnija pure ir ideāls risinājums
pie daudzām pārtikas alerģijām, gremošanas problēmām, barību nepanesamības un locītavu problēmām. Veterinārmedicīnas doktoru un pārtikas zinātnes speciālistu īpaši rūpīgi izstrādātās MERADOG PURE receptūras alerģiju izraisošo potenciālu samazinās un likvidēs līdz minimumam. 7 izsmalcināti , veselīgi un gardi produkti sniedz augstvērtīgas diētas izvēli Jūsu jutīgā dzīvnieka veselīgam uzturam. Izsmalcinātās receptes piemērojamas no kucēna līdz senioram.