Meradog

Lai dzīvo suns

Audzētājiem

Sadarbība ar audzētājiempuika-VAS-KUC

  • MERADOG ir īpaša sadarbības programma ar audzētājiem, audzētavām.
  • Pastāvīgiem mūsu klientiem ir iespējas savlaicīgi pieteikt plānotos metienus audzētavā, lai savlaicīgi mēs varētu sarūpēt dāvaniņas-kucēnu pūriņus.

kucenu-davanas-komplekts

  • Katrā metienā vaislas kucei pēc vajadzības un izvēles ir bezmaksas 4 kg High Premium barības maiss.
4kg_junior1 4kg_truthan-rice 4kg_agilityt 4kgLight
  • Ilgstošākie, lielākie klienti, audzētāji var pieteikties uz MERADOG tekstilizstrādājumiem.
  • Tikai audzētājiem un audzētavām ir arī piekļuve speciālas profesionālās līnijas ( audzētavas, policija, muita, robežsardze, klīnikas, patversmes) 8 High Premium MERA-EXKLUSIV 15kg produktiem, un 1 Premium MERA-EXKLUSIV ACTIVE 15 kg produktam . Augstvērtīgu, augstas kvalitātes sabalansētu, pilnvērtīgu izvēles uzturu 15 kg iepakojumos Jums ir iespēja iegādāties par ļoti draudzīgām cenām. Ar katru klientu vienojamies individuāli.
  • Par iegādāto preci vairumā ( virs 7maisiem) ir iespēja saņemt vēl papildus atlaidi. Atlaides protams ir arī uz visu MERA sortimentu pērkot vairumā. Iespējama piegāde mājās, Rīgas robežās bezmaksas. SORTIMENTS( skatīt sortimenta tabulā MERA-EXKLUSIV līnija profesionāļiem.)
    Gaidam uz sadarbību visus profesionāļus !

c-wurf-3-dAudzētājiem iesācējiem sniedzam informāciju par pareizu dzīvnieka barošanu piemērotu vecumam, šķirnei, aktivitātei vai (un ) alerģiju, gremošanas problēmu, barību nepanesamības gadījumos.

 

mera-medium

Noderīgi padomi

line-hr
SUŅA AUDZĒŠANA