Meradog

Lai dzīvo suns

SNACKS (cepumi)

Pacienāsim un apbalvosim suņus ar augstvērtīgiem, piemērotiem našķiem un cepumiem.

cepumiemVisi cepumi tiek cepti tikai Vācijā, MERA ģimenes uzņēmumā, mūsu MERADOG rūpnīcā pilsētā Kevelaer pie Lejasreinas . Vairāki augstākā līmeņa sertifikāti un pastāvīgā iekšējā uzņēmuma paškontrole garantē visaugstākās kvalitātes dabīgu pārtiku Jūsu sunim! Mēs pievēršam īpašu uzmanību augstas kvalitātes pārbaudītām, drošām izejvielām, kuras pie mums iziet vēl nepārtraukti kvalitātes kontroli pirms ražošanas procesa sākuma.

MERA piedāvā plašu sortimentu cepumus un našķus suņiem. Patiešām izcilus gardumus cep Meradog ,un Jūs no sirds varat palutināt savu četrkājaino draugu.

Tikpat vērtīgi kā PURE sensitīvās līnijas Meradog augstvērtīgie pārtikas produkti suņiem ir arī tīrās līnijas PURE našķi un cepumi. Pure līnijas cepumiem Goody Snacks arī ir tīrās līnijas koncepcija :šie ekskluzīvie cepumi satur tikai vienu olbaltumvielu avotu , gaļas veidu( lasi vai tītaru )un vienu ogļhidrāta avotu ( rīsu vai kartupeli).Tie ir ļoti garšīgi, dabīgi kārumi. Goody Snacks ir veselīgi cepumi suņiem ar sevišķām prasībām pēc īpaša uztura, kuriem ir nosliece uz aptaukošanos , ar jutīgu gremošanas sistēmu, pārtikas alerģijām.

Stingrā cepuma konsistence un īpaša forma , sunim graužot tos, stiprinās un attīrīs dabiskā veidā suņa zobus no pārtikas pārpalikumiem un zobu aplikuma. Zobi un smaganas paliks stingras, un jūsu suns jutīsies labi.

Tāpat kā sausā pārtika, arī našķi tiek cepti un izgatavoti no svaigām, nesaldētām izejvielām. Lutiniet savu dzīvnieku ar veselīgiem našķiem, kas nesatur konservantus, aromātvielas, ķīmiskas krāsvielas, nesatur cukuru, un saturā maz tauku.

Dabīga MERADOG augstākās kvalitātes pārtika suņiem ir veselīga un garšīga!

Sadaļā CEPUMI, SNACKS jūs varat tuvāk iepazīties ar cepumu izstrādājumiem, kas pastāvīgi ir noliktavā. Ja Jums ir vēlme palutināt suni ar vēl kāda cita veida našķiem, pēc speciāla pasūtījuma piegāde no Vācijas 1 mēneša laikā.