Meradog

Lai dzīvo suns

Jutīgiem, alerģiskiem suņiem

Sensitiv PURE līnija

range_pure

Alerģiskus, jutīgus suņus barosim pareizi un labi !

MERADOG High Premium Sensitīvā pure līnija iepriecina un nodrošina jutīgus, ar gremošanas problēmām, alerģiskus suņus no kucēna līdz senioram ar ļoti rūpīgi veidoto receptūru 7 produktiem.

Rangebild_pure

MERADOG pure ir ļoti garšīga, augstvērtīga, sabalansēta recepte, kas atveseļo zarnu mikrofloru, gremošanas sistēmu, novērš daudzas pārtikas alerģijas, jo nodrošināta ar tikai vienu augstvērtīgu olbaltumvielu gaļas-/zivs avotu (tītaru, jēru, lasi vai garnelēm) un vienu ogļhidrāta avotu (rīsu vai kartupeli).
Visos PURE produktos ar COLOSTRUM rūpējas par dabas stiprāko imūnsistēmas aizsardzību. Šīs līnijas izcilību, arstniecisko ietekmi uz dzīvnieka veselību atzinuši veterinārmedicīnas speciālisti, profesionāļi visā pasaulē. Ar pareizu ārstēšanu, enerģijas patēriņa noteikšanu dienā un attiecīga diētas produkta piemērošanu jutīgam sunim, jau pavisam neliela perioda laikā novērojama veselības uzlabošanās, alerģiju simptomu samazināšanās vai pavisam izzušana.

Tātad, receptes ir koncentrētas tikai uz viena veida gaļu vai zivi, un vienu ogļhidrāta avotu. Glutēnu nesaturošā barība maksimāli samazina iespējas iemantot dažādas pārtikas alerģijas. Graudaugu nesaturošos sortimentus ar vitamīniem bagāto, absolūti nealerģisko kartupeli piedāvājam kā alternatīvu graudiem.

PURE līnijā pirmpienam-COLOSTRUM ir liela nozīme ļoti jutīgiem suņiem bioloģiski aktīvo vielu nodrošināšanā, kas nodrošina un sniedz sunim dabīgāko un stiprāko imūnsistēmas aizsardzību.

slogan-3