Meradog

Lai dzīvo suns

HIGH PREMIUM līnija kaķiem

logo-wahre-liebe-h3

Kas ir WAHRE LIEBE

katzeuncilveks
Wahre Liebe
Viss sortiments >

“Wahre Liebe” (“Patiesa mīlestība”) nozīmē – uzņemties atbildību. Vislabākais jūsu kaķim.

Kaķis uzticas jums, un jūs gādājat par to, lai viņš varētu baudīt veselīgu, laimīgu dzīvi. Attaisnojiet šo atbildību: dariet visu, lai veicinātu jūsu kaķa veselību un simpātijas pret jums, dodiet viņam patiesu mīlestību “Wahre Liebe”. Tā ir lieliska kaķu barība, ar ko jūs varat lutināt savu mīluli. “Wahre Liebe” garšo arī visizvēlīgākajiem kārumniekiem. To izstrādājot, ņemta vērā visu veterinārārstu un dzīvnieku pārtikas institūtu speciālistu pieredze un zināšanas mājas mīluļu ēdināšanas jomā.
a783e2b5c9
High Premium “Wahre Liebe” ir “MERA-Tiernahrung” visaugstākās kvalitātes produkts kaķiem. Mēs esam specializēts, augstvērtīgas suņu un kaķu barības ražošanas uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 60 gadus. “Wahre Liebe” tiek ražots tikai pie mums, Kevelaeras pilsētā Reinas lejtecē – vismodernākajos apstākļos, pastāvīgi kontrolējot kvalitāti ar daudziem sertifikātiem, kas apliecina atbilstību visaugstākajām ,stingrākajām starptautisko normu prasībām.

Kā vācu ražotājs, mēs pievēršam lielu uzmanību saprotamai koncepcijai, tekstam uz iepakojuma un atsakāmies no nevajadzīgiem un pārlieku sarežģītiem norādījumiem. Lai jūs vienmēr zinātu un saprastu, ko satur jūsu kaķu barība: tikai dabīgas, augstvērtīgas, kvalitatīvas izejvielas – “Wahre Liebe”. Visi produkti tiek gatavoti tikai no svaigas, nesaldētas gaļas.
kakis“WAHRE LIEBE” nozīmē – sargāt veselību. “Tu esi tas, ko tu ēd,” tas attiecas gan uz jums, cilvēku, gan uz jūsu kaķi. “Wahre Liebe” ir sabalansēta,veselīga, pilnvērtīga barība jūsu kaķim, kas nodrošina ikviena kaķa nepieciešamo ikdienas sabalansētu barības vielu uzņemšanu.

Visaugstākajām kvalitātes normām sertificēti, pārbaudīti piegādātāji saskaņā ar precīzām norādēm par kvalitāti, piegādā tikai augstvērtīgas ,dabīgas sastāvdaļas un izejvielas. Pats par sevi saprotams, ka tās nesatur neko ģenētiski modificētu, aromātvielas, krāsvielas, ķīmiskus konservantus, jo šim faktoram Vācijā tiek īpaši pievērsta uzmanība un visstingrākā kontrole, uzraudzība. Pirms pārstrādes izejvielu kvalitāte vēlreiz tiek mūsu laboratorijā rūpīgi pārbaudīta. Tādēļ MERA garantē un nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti.

schutzkonceptWAHRE LIEBE ir vairāk kā augstvērtīgs uzturs kaķiem: Schutzkonzept (aizsardzības koncepcija) – tā ir zinātniski, rūpīga, sabalansēta, speciālu barības vielu kombinācija. Tā tiek izstrādāta balstoties uz jaunākajiem pētījumiem un sasniegumiem kaķa uztura jomā zinātniskiem sasniegumiem, kas sniedz Jums un Jūsu kaķim drošību: Jūsu kaķis ēd veselīgi, kas nodrošina viņa teicamu izskatu, možumu, dzīvesprieku un kustīgumu.

Kaķi bieži vien ir daudzu infekciju slimību pārnēsātāji,piem. Kaķu iesnas, klepus (Katzenschnupfen). Barībā esošais COLOSTRUM-Jaunpiens nodrošina un dabīgi sniedz augstu ieguldījumu stabilai,veselai imūnsistēmai. Sastāvā ir unikāls imūnglobulīnu, augšanas vielu, antibakteriālu sastāvdaļu, minerālvielu un vitamīnu salikums. Imūnglobulīni neitralizē toksīnus un rada stipras organisma aizsargspējas. COLOSTRUM ir 36 stundu laikā iegūts augstvērtīgais pirmpiens no liellopa tikko pēc teliņu piedzimšanas .Kaķu barībā jaunpiens nestur kazeīnu, ar tādēļ var lietot uzturā arī problemātiski ,alerģiski dzīvnieki,kuriem ir piena olbaltumvielu nepanesamība.

WAHRE LIEBE var sniegt tieši to, ko daudzu tūksošu gadu garumā ir ēduši kaķi : ļoti daudz gaļas! Šie sortimenti satur īpaši daudz gaļas, augstvērtīgas olbaltumvielas un taukus. Receptes ir ar visizmeklētāko sastāvu, visiem nepieciešamiem vitamīniem, uzturvielām un izejvielām. Ar augstu gaļas daudzumu saturā WAHRE LIEBE ļoti garšīgās, dzīvnieku pārtikas un veterinārmedicīnas prof.dr. pareizi izstrādās, izsmalcinātās, rezeptūras ir īpaši piemērojamas 6 kaķu tipiem, tādēļ katrs , pat visizvēlīgākais kārumnieks atradīs no šī sortimenta daudzuma sev piemērotāko un nepieciešamāko:

  1. WAHRE LIEBE Kaķēniem, jauniem, augošiem kaķiem (ar svaigu cāļu un tītara gaļu ,mājputna aknām, 68%)
  2. WAHRE LIEBE Mājas, istabas kaķim, kurš uzturas tikai telpās (ar svagām mājputna aknām un tītara gaļu, 60%)
  3. WAHRE LIEBE Alerģiskiem kaķiem, ar jutīgu gremošanas sistēmu (ar svaigu tītara gaļu un lasi, 60%)
  4. WAHRE LIEBE Sterilizētiem, kastrētiem, apaļīgiem kaķiem,ar lieko svaru (ar svaigu cāļa,tītara gaļu,aknām un lasi,65%)
  5. WAHRE LIEBE Aktīviem, āra kaķiem (ar svaigu cāļu gaļu , mājputna aknām , 60%)
  6. WAHRE LIEBE Vecākiem kaķiem (ar svaigu cāļu gaļu un mājputna aknām, 60 %)

WAHRE LIEBE ir veselību uzturoša , atveseļojoša ,profesionāla barība.

Veselīga ,dabīga barība un kaķim veselīgs mūžs!

katze-gul
• Detalizēta informācija sortimenta aprakstos.