Meradog

Lai dzīvo suns

Ko satur barība?

HIGH PREMIUM ar MERADOG Schutzkonzept (aizsardzības koncepcija)

HIGH PREMIUM līnija ir augstvērtīga uzturprogramma jauniem un pieaugušiem suņiem, kas piedāvā visaugstākās kvalitātes produktus, aizsargā un nodrošina jūsu suni ar daudz,daudz vairāk nekā tikai vienkāršu barību.

Pamatprincips MERADOG zīmolam ir, nodrošināt suņus ar sabalansētiem, dabīgiem, garšīgiem ,veselīgiem produktiem un būt par līderi uztura zinātnē. Ar ļoti labām zināšanām par suņa vajadzībām pēc pareiza uztura ,tiek izstrādātas MERADOG uztura koncepcijas, kas nodrošina veselīgu un ilgu mūžu sunim. MERA-vienā no specializētām vismodernākajām ražotnēm Eiropā tiek ražoti pastāvīgi nemainīgi visaugstākā līmeņa ,labi sagremojami un ļoti profesionāli veidoti produkti.

schutzconcept

MERADOG Schutzkonzept( aizsardzības koncepcija): ir uzturzinātnes jaunāko sasniegumu, veterināru un dzīvnieku pārtikas institūtu zinātnieku pareizi un rūpīgi veidotas receptūras, kas ir pielāgotas suņa vecumam, šķirnei, aktivitātei un īpašām prasībām pēc īpaša uztura. Ir ļoti svarīgi, lai katrs suns ēstu sabalansētu tikai sev piemērotāko uzturu katrā vecuma fāzē . Jūsu suns būs stipru ķermeņa uzbūvi un vesels mūža garumā

sunu

 

Šūnu aizsardzībai (antioksidanti -vitamīns C un E, beta karotīns un selēns, kas kavē vēža izraisošo savienojumu veidošanos kuņģī)

darmflora

 

Stabilai zarnu mikroflorai un drošai gremošanai (Probiotiķi , dabīgs prebiotiskais inulīns)

odor

ODOR STOP FORMULA(Yucca schidigera (palmu lilija)u.c.aktīvi dabīgu augu extrakti saista gremošanas procesā radušās nepatīkamās smakas no purna, ādas, novērš vēdera pūšanos).

 
senioplus

SENIORPLUS FORMULA (Pazemināta fosfora, nātrija, tauku saturs atvieglos nieru darbību un citu orgānu darbību Piemērots proteīna, enerģijas daudzums. Augstvērtīgi olbaltumvielu avoti gaļa, mājputna gaļa, zivis, olas (nodrošina kolagēna sintēzi , kas veicina skrimšļaudu veidošanos, nodrošina un uztur veselas locītavas, saites, cīpslas, kaulus, apmatojumu , muskuļus u.c. dzīvībai svarīgus orgānus) , Jaunzēlandes zaļlūpju gliemeņu gaļa (vērtīgākais, dabīgais hondroitīna , glikozamīna avots)+glikozamīns, hondroitīns nodrošina locītavu struktūrvielas.

haut

 

Ādai & spalvai (Dabīgas Omega-3 un Omega-6 taukskābes no lašu eļļas, saulespuķu eļļas, linsēklām, un cinka helāts )

korperbau

Ķermeņa uzbūvei (augstas kvalitātes olbaltumvielu avoti mājputnu gaļa, olas, gaļa, zivis, skrimšļu milti nodrošina kolagēna biosintēzi kuņģī ,kas veicina skrimšļaudu veidošanos, uztur veselas locītavas, veselus kaulus, saites, muskuļus u.c.dzīvībai svarīgus orgānus. Krill (garneles), augstvērtīgā gliemeņu gaļa +glikozamīns, hondroitīns locītavu struktūrvielām.

stofweksel

 

Vielmaiņai (Sabalansēts,piemērots enerģijas saturs , L- Carnitine nodrošina labu vielmaiņu)

aizargspeja

 

Dabīgai organisma aizsargspējai (dabīgi beta-glukāni)

 

Ko satur MERADOG barības?

6cc01d57e8

*COLOSTRUM-dabīgs govs jaunpiens. Colostrum- imūnglobulīnu avots ( dabīga imūnsistēmas aizsardzība). Izgatavo no pirmpiena, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kas saglabā visus pirmpiena komponentus, pārstrādājot govs pienu pirmajās 24 stundās pēc atnešanās . Savāktais un pārbaudītais jaunpiens vispirms tiek attaukots un atbrīvots no kazeīna , nav alerģisks. Pirmpiens ir ar augstu uzturvērtību. Tajā ir olbaltumvielu un nukleīnskābju sintēzei nepieciešamās vielas, vitamīni, neaizvietojamās aminoskābes, fermenti, minerālvielas, u.c. Optimāls tauku, aminoskābju un cukura savienojums regulē gremošanas sistēmas darbību. Tam piemīt antibakteriāla, pretvīrusu un pretiekaisuma iedarbība. Pirmpiens spēj paaugstināt imunitāti, jo satur imunglobulīnus ar antiķermenīšiem pret vīrusiem, sēnītēm, baktērijām, kuras mīt zarnu traktā. Tieši šo mikroorganismu uzkrāšanās vietās ,pie zarnu sienām, kuņģī, imūnie faktori traucē šo mikroorganismu attīstību un toksīnu ražošanu.

Galvenās vērtīgās pirmpiena bioloģiski aktīvās vielas:
 • Imunglobulīni IgM,IgA,IgE,IgD,IgG, no tiem 90 % ir imūnglobulīns A,kas efektīvi veic aizsargfunkcijas,neitralizē rauga kultūras,vīrusus,iesaista antiķermenīšus pret mikroorganismiem,kuri izraisa slimības.
 • Leikocīti nodrošina aizsardzību pret mikroorganismiem.
 • Citokīni stimulē antivielu ražošanu,pretiekaisuma un pretvēža iedarbība,mazina sāpes.
 • Oligosaharīdi un polisaharīdi neitralizē dažādas baktērijas.
 • Laktoferīns veicina dzelzs uzsūkšanos,ļoti spēcīga pretvīrusu un antibakteriālas īpašības.
 • Prolīns-aminoskābe regulē imūnsistēmas aktivitāti.
 • Taurīns smadzeņu,sirds darbībai.
 • Interferons ir pretvīrusu iedarbība, ķermeņa šūnu aizsardzība.
 • Lizocīms dabas antibiotikas
 • Prebiotiķi dabīgas baktērijas ,ka normalizē zarnu mikrofloru.
 • Polipeptīdi atjauno audus,veicina brūču dzīšanu,pretvēža iedarbība.
 • Pirmpiens satur daudz vitamīnus A,B12,E,minerālvielas un mikroelementus(magniju,varu,selēnu,fosforu,cinku,mangānu u.c.)

GAĻA ( gaļas milti)

MERADOG neizmanto ražošanā saldētu gaļu, visas izejvielas tiek ražotas no svaigiem produktiem.
Vēlamies nedaudz paskaidrot par gaļas daudzumu barībās. Barībās sastāvdaļa protams ir gaļas milti nevis svaiga gaļa. Saudzīgas pārstrādes procesā, izspiežot ūdeni, gaļā paliek visas citas barības vielas, saturs paliek nemainīgs. Kā zināms, tad svaiga gaļa satur vairāk kā 70% ūdens. Piemērs-MERADOG High Premium JUNIOR 1 barība satur 30% cāļa gaļas miltus, tad svaiga gaļa šai produktā pirms pārstrādes atbilst 62%. Ja gliemju gaļas pulveris ir 300mg/kg, tad svaiga gliemju gaļa atbilst 700 mg. Zivs , gliemenes satur vairāk ūdens nekā gaļa. Ja vienkārša barība raksta uz iepakojuma, ka satur 8% gaļu, tad ziniet, ka gaļas milti vairs sastāda tikai 2-3%. Un satura tabulā aizvirzīsies tālu kā viens no pēdējiem komponentiem. Uz iepakojuma jābūt uzrādītam gaļas miltu % nevis tikai gaļas % .
Tieši augstvērtīgas olbaltumvielas ir pamatā stipra organisma uzbūvē, tām būtiska nozīme ir kolagēna sintēzei,un tieši efektīga kolagēna veidošanās palīdz nodrošināt pastāvīgu audu reģenerāciju, rūpējas par skrimšļaudu veidošanos ,uztur locītavas labā formā, stiprina saites, cīpslas, kaulus , muskuļus. Kvalitatīvas olbaltumvielas satur vērtīgas aminoskābes kā : arginin, histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin+cystin, phenylalanin+ tyrosin, threonin, taurin, triptophan, valin. Atbilstoši kaloritātei, speciālas diētas barības veidam vai suņa vecumam, labas barības saturā gaļas milti vienmēr būs kā 1. vai 2. sastāvdaļa, tad sekos ļoti vērtīgi ogļhidrātu( neaizstājami visa ķermeņa būvelementi) avoti-graudaugi, tauki ,olas, u.t.t. Svaigā veidā gaļa vienmēr procentos ir pirmā vai otrā vietā, atkarībā no kaloritātes barībā.

357*Cāļu gaļa ( cāļu gaļas milti)- augstvērtīga gaļa ,satur augstvērtīgas olbaltumvielas,visas aminoskābes, kas ir viegli sagremojama ,ar ļoti lielu uzturvērtību.Vistas gaļa ir būtiska sastāvdaļa suņa barībā ,jo nodrošina suņa pareizu un labu augšanu, labu sagremojamību, it sevišķi kucēniem un jaunsuņiem, stiprina imūnsistēmu.
vistas-gaļa-aknas*Tītara gaļa ( tītara gaļas milti)- diētiska augstvērtīga gaļa, kas satur augstvērtīgas olbaltumvielas, visas nepieciešamās aminoskābes. Ideāli piemērojams jutīgiem suņiem ar gremošanas problēmāmun ( vai) alerģiju gadījumos.

boneless-lamb*Jēra gaļa ( jēra gaļas milti) – diētiska augstvērtīga gaļa, ar augstu uzturvērtību,labi sagremojama ,satura bioloģiski vērtīgās olbaltumvielas piemērojamas suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu un ( vai) alerģiju gadījumos.
*Lasis ( lašu milti)- diētiska augstvērtīga zivs,augstvērtīgas olbaltumvielas,kas satur visas nepieciešamās neaizstājamās aminoskābes un taukskābes( Omega-3 un Omega-6),nodrošina veselu ādu un skaistu apmatojumu, piemērojama barības nepanesamības, gremošanas problēmu un (vai)alerģiju gadījumos.
garneles*Garneles- ( Krils-neliela vēžveidīgo suga), kas mīt tīrajos Arktisko jūru ūdeņos. Krils satur augstu procentu augstvērtīgās Omega3 taukskābes, kas spēj uzsūkties līdz pat 98%, ļoti daudzus vitamīnus, dzīvībai svarīgo selēnu. Satur fosfolipīdus, dabīgo antioksidantu astaksantīnu, kas ir 400 X spēcīgāks par E vitamīnu un 25 X par Karotīnu,un kuriem ir pretvēža iedarbība,pasargās suņa organisma šūnas no ‘’brīvo radikāļu’’ ietekmes .Regulē šūnu aktivitāti, veselīgu sirds un asinsvadu veselības funkciju. Efektīgi nodrošina veselīgas locītavas ,palīdz skrimšļaudu veidošanā, saišu un cīpslu stiprināšanā, locītavu slimību un iekaisumu ārstēšanā. Piemērojama problemātiskiem suņiem un ( vai) alerģiju gadījumos.
glemeni*Gliemeņu gaļa ( Jaunzēlandes zaļlūpju gliemju gaļas milti)- augstvērtīgākais, dabīgākais hondroitīna, glikozamīna avots, kas visefektīgāk uzsūcas suņa organismā .10X efektīgāks kā mākslīgais glikozamīns. Gliemeņu gaļai ir pretiekaisuma īpašības, atvieglo artrītu un locītavu sāpes, atveseļo zarnu mikrofloru. Satur daudz Omega3 neaizstājamās taukskābes, uzlabo smadzeņu funkciju, asinsrites sistēmu, nervu sistēmu, imūnsistēmu, veselai ādai un kauliem. Tieši gliemju gaļas sastāva uzturpiedevas iesaka veterinārārsti , ārstniecības 1-2 mēnešu atveseļošanās periodā locītavu problēmu suņiem. Glikozamīns jālieto pēc veterinārārsta ieteikuma
365*Lašu eļļa– dabīgs neaizstājamo aminoskābju omega-3,omega-6 avots,nodrošina sunim izcilas kvalitātes biezu,spožu,veselīgu apmatojumu, ārstē iekaisumus.
364*Olas– ar augstu bioloģisko vērtību viegli sagremojams proteīns(olbaltumviela) , satur luteīnu,kas nodrošina sunim asu redzi. Satur taukos šķīstošos vitamīnus- antioksidantus( vit.E, B-karotīns)
*Dzīvnieku tauki– dabiski iegūti tauki no vistas,zoss,zivs,jēra. Taukiem ir liela vērtība suņa organismā,aizsargā iekšējos orgānus,piedalās šūnu membrānu veidošanā,kas satāv no 30% tauku. Palīdz absorbēt ļoti nepieciešamos taukos šķīstošos vitamīnus A,D, E un K. Svarīgi hormonu darbībai. Satur taukskābes, kas ir enerģijas avots .
361*Rīsi- graudaugu olbaltumvielas,vērtīgs ogļhidrāta avots,viegli sagremojamas,rīsu šķiedras uzlabo gremošanas procesu, nesatur glutēnu.
*Mieži– graudaugu olbaltumviela, ogļhidrāta avots, daudz šķiedrvielu, pozitīva ietekme uz kuņģa-zarnu traktu, attīra zarnas, rada sāta sajūtu . Bagāti ar vitamīniem un minerālvielām.
kukuruza*Kukurūza– vērtīgs ogļhidrāta avots, viegli pārstrādājama, veselīga olbaltumviela, lielisks dabisko taukskābju avots Omega 6 avots. Kukurūza spēj nodrošināt enerģiju vielmaiņu procesos, it sevišķi grūtniecības laikā, laktācijas,lielas fiziskas slodzes, aktivitātes laikā.
356*Kartupeļi– ideāls, ļoti vērtīgs ogļhidrāta,šķiedrvielu avots, aizvietotājs graudaugiem. Satur neaizstājamās aminoskābes. Nesatur glutēnu. Samazina alerģiju īpaši jutīgiem suņiem. Satur vērtīgas minerālvielas( kāliju, dzelzi, fosforu, kalciju), kas uztur normālu sirdsdarbību, sirds un nieru slimību gadījumos normalizē ūdens apmaiņu. Satur vitamīnus C, B1,B3,B2, B6. Lielam C vit.daudzumam ir antioksidantīvas īpašības, kas kavē vēža izraisošo savienojumu veidošanos kuņģī, veicina kolagēna biosintēzi, kas veicina skrimšļaudu veidošanos, ārstē iekaisumus. Suņa kuņģis viegli pārstrādā un teicami sagremojas ,pateicoties augstas kvalitātes ražošanas procesam.
*Celulozes šķiedras ir dabīgas augu šķiedras, kas ir ļoti efektīgs šķiedrvielu avots. Sabalansētam šķiedrvielu daudzumam Meradog pārtikā ir būtiska nozīme sunim veselai zarnu darbībai.
*Cigoriņu pulveris ( inulīns) – dabīgs prebiotiķa Inulīna avots, kas nodrošina veselu zarnu mikrofloru un stabilu gremošanu.
*Linsēklas– dabīgs ,ļoti augstvērtīgs nepiesātināto un neaizstājamo aminoskābju Omega6,Omega3,daudzu vitamīnu A,B,E,F,kā arī makro un mikroelementu (kalcijs,magnijs,dzelzs,varšs,mangāns,cinks,selēns,jods u.c) avots. Teicama šķiedrviela. Pazemina holesterīna līmeni asinīs, novērš aterosklerozes rašanos, iekaisumu procesus,uztur labu kuņģa-zarnu trakta funkcionēšanu.
366*Saulespuķu eļļa– dabīgs nepiesātināto taukskābju avots, nodrošina taukos šķīstošo vit.A, E,D,K uzsūkšanos organismā. Satur vitamīnu F, kuram ir svarīga loma suņa kuņģa-zarnu trakta funkcionēšanai.
*Raugs ,rauga ekstrakts- bagāts ar augstvērtīgu olbaltumvielu, kas viegli pārstrādājas suņa organismā. Beta-Glikānu, mannan-oligosaharīdu avots, kas nodrošina veselu zarnu mikrofloru. Vitamīnu B (B1, B2,B6,B12),PP,D, pantotēnskābes avots. Raugs satur makro-un mikroelementus (kalciju, magniju, dzelzi, mangānu, cinku).
*Biešu mīkstums( nesatur cukuru): efektīgs, dabīgs šķiedrvielu avots, kas satur pektīnu, nodrošina labu gremošanu,uzlabo zarnu mikrofloru.
Yucca Schidigera ( Palmu lilijas ekstrakts)- dabīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas dabīgā veidā saista gremošanas procesā radušos vielmaiņas produktus ,kas rada nepatīkamas smakas no purna ,ādas, spalvas, likvidē vēdera pūšanos.
359*Jūras aļģes– minerālvielu, olbaltumvielu, nepiesātināto taukskābju, ogļhidrātu avots. Vērtīgs joda avots, kas regulē vairogdziedzera darbību. Satur dzelzi(Fe), kam ir nozīme asinsrades procesā.

MERADOG ir pareizi sabalansēts, pilnvērtīgs un no augstvērtīgām, svaigām izejvielām veidots suņa uzturs, kas nodrošina jūsu suni no dzimšanas brīža līdz vecumam ar veselīgu pārtiku. Nesatur ķīmiskas krāsvielas, konservantus, aromātvielas, modificētus graudaugus, ko apstiprina visaugstākiem pārtikas standartiem iegūti sertifikāti, kas pasaulē ir BRC un IFS. Jums ir tiesības pārliecināties par visaugstāko kvalitāti, pieprasot uzrādīt barību zīmolu pārstāvjiem Latvijā šos sertifikātus. Jūs jutīsieties droši un zināsiet , ka jūsu suns tiešām saņem viskvalitatīvāko.

slogan-3