Meradog

Lai dzīvo suns

Kucēniem

Jaunus suņus barosim pareizi un labi.


Kuceniem

MERADOG ar piedāvā zinātniski izstrādātu pareizu uztura koncepciju kucēniem un jauniem suņiem ar High Premium līnijas (augstākās kvalitātes) produktiem: WELPENMILCH, JUNIOR 1 un JUNIOR 2. Kucēns saņem visas nepieciešamās uzturvielas visā attīstības periodā. Nav jāpiebaro.

Welpenmilch( piens kucēniem), kā kuces piena aizvietotājs ir ļoti augstvērtīgs pirmais papildēdiens  kucēnam. Sastāvā esošais COLOSTRUM sniegs aizsardzību, stiprinās imūnsistēmu neaisargātiem, jaundzimušiem suņiem. 2 – etapu koncepcija piedāvā sabalansētus, pilnvērtīgus uzturus JUNIOR 1 un JUNIOR 2 ar atšķirīgu proteīna nepieciešamību, kas piemērojami mazām, vidēji lielām, ļoti lielām šķirnēm attiecīgā augšanas periodā . KUCĒNU PIENA sastāvā ir COLOSTRUM, kas ir dabīgākā un stiprākā imūnsistēmas aizsardzība. Liellopa jaunpiens tiek savākts 24 stundu laikā tikko pēc teļu dzimšanas, pēc saudzīgas pārstrādes tas saglabā vērtīgās barības vielas, nesatur kazeīnu, cukuru, tādēļ arī var lietot suņi, kuriem ir piena olbaltumvielas nepanesamība.

RTEmagicC_Junior1_Zwei_Phasen_Konzept.gifRTEmagicC_Colostrum_04.jpg

2-Etapu Koncepcija piedāvā ar JUNIOR 1 pirmajos dzīves mēnešos visiem suņiem uzturu ar augstu, augstvērtīgu olbaltumvielu( proteīna) daudzumu, kas nodrošinās pareizu ķermeņa, orgānu, muskuļu, saišu un locītavu attīstību. No 6 mēnešu vecuma lielām šķirnēm piemērojams JUNIOR 2 ar reducētu, pamazinātu proteīna( olbaltumvielu) daudzumu saturā, jo vidēji lielās, ļoti lielās šķirnes aug lēnāk un ilgāk . Tas nodrošinās ,stiprinās pareizi labi attīstītu kaulu sistēmu, stipras locītavas un nodrošinās pakāpenisku ne pārāk strauju muskuļu masas veidošanos.Tas pasargās no skeleta deformācijām, displāzijām, kā arī ādas slimībām, jo vairums ļoti lielie suņi ir ar vidēju līdz mazu enerģijas patēriņu.
kuceni