Meradog

Lai dzīvo suns

Par MERA

Mera-Werksansicht

Nosaukums MERADOG nozīmē kvalitātes garantiju pēdējo 60 gadu laikā mājdzīvnieku barības nozarē. Mūsu bagātā pieredze , uzticama kvalitāte un cieša sadarbība ar klientiem ir padarījusi mūs par vienu no līderiem pasaulē , augstākās kvalitātes suņu barību ražotājiem.

karl-vosĢimenes uzņēmums MERA vienmēr ir bijis pazīstams ar savu uzņēmējdarbības garu. 1949 gadā Karl Vos sāka rūpnīcas būvniecību ,kas specializējās uz sausās barības maisījumu ražošanu mājdzīvniekiem. Kevelaeras reģionā strauji attīstoties lauksaimniecībai ,viņš atzina pieaugošo nozīmi barības ražošanā. Ar 1960 gadu uzņēmums uzsāk augstvērtīga sausā piena ražošanu teļiem.

Eiropā 1980 gados ,pieaug pieprasījums pēc augstas kvalitātes uztura suņiem un kaķiem. Ieguldot lielus resursus, Bernd Vos viens no pirmiem Eiropā noteica stratēģisko virzienu MERA uzņēmumam – tikai kā specializēts augstākā līmeņa suņu un kaķu barības ražotājs.

2007 gadā atkal paplašinot ražošanas jaudu, aprīkota ar vismodernākajām tehnoloģijām un iekārtām, MERADOG spēj saražot visaugstāko kvalitāti ,sabalansēt uzturvielas , kļūstot par vienu no vadošiem specializētiem suņu un kaķu barības lielražotājiem pasaulē. 2010 gadā tiek uzcelts vēl viens jauns moderns ražošanas tornis. Tikai šādas vismodernākās tehnoloģijas spēj saražot un sabalansēt augstvērtīgu uzturu.

gruener_strom_01MERA ir EKO uzņēmums . MERA ir videi draudzīga ražotne, mēs ražojam suņu barību ar “zaļo elektrību”. 2012. gadā mums bija iespēja ietaupīt vairāk kā 2700 tonnu CO2. Ražošanas procesā tiek izmantota “zaļā jauda”-tā ir elektrība, kas 100% iegūta no atjaunojamiem enerģijas avotiem-ūdens, vēja, saules un biomasas. Līdzsvars starp ražošanu un patēriņu tiek kontrolēts un sertificēts ar REC sertifikātu (www.recs-deutschland.de). No mums neitrāla valsts institūcija Freiburgā ÖKO-Institut e.V uzrauga un kontrolē procesu. Mūsu ražotne ir CO2 neitrāla, ekoloģiska.

 

5 zvaigznes 4 ķepām-tas nozīmē suņa pareizu un kvalitatīvu barošanu:

MERA jau ar vairāk kā 60 gadu pieredzi strādā augstvērtīga mājdzīvnieku uztura ražošanā. Nemitīgi uzlabojot ražošanas iekārtas, tehnoloģijas, tagad MERA Tiernahrung GmbH ir viens no līderiem pasaulē īpaši augstākās kvalitātes specializētiem suņu un kaķu barības ražotājiem.

Ražošana ir balstīta ievērojot visstingrākos pārtikas kvalitātes standartus.Viss ražošanas process atbilst visstingrākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem un ir sertificēts ar BRC un IFS, kā arī Veterinārmedicīniskās atestācijas kvalitātes sertifikāts. Regulārus auditus veic neatkarīgi valsts institūti, kas ir tiesīgi noteikt kvalitāti un sertificēt. BRC( British Retail Consorcium) nozīmē – droša ražošana.Tas nozīmē ,ka jau augstas kvalitātes izejvielu piegādātāji ir veikuši visstingrāko kvalitātes kontroli ,sertificēti, kas nodrošina visas ražošanas ķēdes izsekojamību no izejvielu audzētāja, piegādātāja, transportētāja līdz gatavai barības izstrādei.Tas nodrošina un garantē drošību cilvēkiem un dzīvniekiem. Vairāk kā 100 pasaules valstīs BRC zīme ir starptautiskā līmenī atzīts simbols, kas parāda mūsu ražotnes spēkā esošās saistības attiecībā uz izcilību, ilgtspējīgu darbību un uzticamību. BRC nosaka dokumentētu pārtikas kvalitāti un drošību . IFS (International Food Standard – Starptautiskais pārtikas standarts) sertifikāts ir pasaulē augstākais pārtikas standarts, kas nosaka augstāko līmeni visās jomās ,tas nozīmē ,ka dalībnieks ir sasniedzis visaugstākos standartus produkcijas kvalitātes, tehnoloģiju, darba drošības un arodveselības, kā arī vides jomā .IFS nepieļauj pat vismazāko normu neatbilstību. Tieši High Premium vai Super Premium kvalitāti dzīvnieku barībām apstiprina šie sertifikāti.

Meradog rūpējas par jūsu suni visas dzīves posmos ar viskvaltatīvāko:

about-meraMēs izmantojam izejvielas no veseliem dzīvniekiem, kuru gaļa ir paredzēta cilvēku pārtikā, ko uzrauga un garantē valsts sertificēti, pilnvaroti veterinārārsti.

Profesionalitāte no kucēna līdz senioram!

Devīze trāpīgi raksturo mūsu zīmola MERADOG filozofiju ,profesionālas augstākās kvalitātes diētu visos dzīves posmos . Suņi bagātina mūsu dzīvi, viņi ir cilvēka uzticami partneri, draugi un palīgi darbā.Tāpēc ir pelnījuši īpašas rūpes un mīlestību. MERADOG barība ir profesionāla, veterinārmedicīnas profesoru un Dzīvnieku pārtikas institūtu kopīgi izstrādāta uzturprogramma , kurai ir nozīme veselīgā, dabīgā, augstvērtīgā un pareizā suņa barošanā. Jūsu suns saņem ar MERADOG visas nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus, atbilstoši vecumam, šķirnei, aktivitātei vai sevišķām prasībām pēc īpaša uztura. Meradog Schutzkonzept( protection concept) aizsardzības koncepcija ir mērķtiecīga uzturzinātnes sistēma, dabīgu, sabalansētu ,augstvērtīgu sastāvdaļu mērķtiecīga kombinācija ,kas nodrošina jūsu suni visos dzīves posmos ar veselīgu un pareizu ēdināšanu . Sistēma, kas atspoguļo jaunākos zinātniskos sasniegumus uztura jomā un dzīvnieka aizsardzībā.

Visi mūsu produkti 100% tiek ražoti tikai mūsu uzņēmumā Vācijā MERA Tiernahrung GmbH , Kevelaeras pilsētā pie Lejasreinas. Mēs pievēršam lielu uzmanību augstas kvalitātes izejvielām, kuras iepērkam tikai no drošiem ražotājiem, piegādātājiem. Tādēļ mēs ar tīru sirdsapziņu varam garantēt dabīgu, veselīgu un sabalansētu uzturu. Mūsu iekšējā kvalitātes kontroles sistēma nodrošina maksimālu uzticamību – lai mūsu klienti varētu justies droši. Produktion

MERADOG barība ir veselīga, garšīga, dabīga pārtika, kas nesatur ķīmiskus konservantus, krāsvielas, aromātvielas. HIGH PREMIUM un PREMIUM kvalitātes pārtika nodrošinās jūsu sunim veselību un teicamu izskatu no kucēna līdz seniora vecumam .

Kaķiem MERA piedāvā izsmalcinātas receptūras, High Premium augstvērtīgu profesionālu līniju no kaķēna līdz senioram WAHRE LIEBE un Premium klasisko MERACAT Classic.

Mūsu pašu ražotnē tiek cepti arī augstas kvalitātes kārumi un cepumi SNACKS mūsu mīluļiem .

Mīlestību mūsu četrkājainajiem!