Meradog

Lai dzīvo suns

Profesionālā līnija

MERA EXKLUSIV profesionāļiem

range_exlusive

 

MERA piedāvā 8 MERA EXKLUSIV produktus :

High Premium Weizenfrei līnija( bez kviešiem):

Puppy Geflügel (ar mājputnu), dabīga,sabalansēta, augstvērtīga, pilnvērtīga ,viegli sagremojama sākumbarība visu šķirņu kucēniem, lielām šķirnēm līdz 5 mēnešu vecumam, kā arī kucēm zīdīšanas un grūsnības periodā (no 40 dienas).
Junior Geflügel (ar mājputnu), dabīga, sabalansēta, augstvērtīga, pilnvērtīga ,viegli sagremojama barība lielu šķirņu kucēniem no 6 mēnešu vecuma,kā arī mazo vai vidēji lielo šķirņu kucēniem ar mazu vai vidēju aktivitāti , vai jutīgākām šķirnēm.
Adult Lamm (ar jēra gaļu), dabīgs, sabalansēts, augstvērtīgs, pilnvērtīgs uzturs pieaugušiem suņiem ar normālu aktivitāti.
Adult Geflügel (ar mājputnu), dabīgs, sabalansēts, augstvērtīgs, pilnvērtīgs uzturs kustīgiem, sportiskiem pieaugušiem suņiem ar lielāku aktivitāti.

High Premium Sensitive līnija (jutīgiem,alerģiskiem suņiem):

Adult Lamm & Reis ( ar jēra gaļu un rīsiem), dabīgs, sabalansēts , augstvērtīgs uzturs ar vidēju aktivitāti , pieaugušiem, jutīgiem suņiem ar gremošanas problēmām, alerģiju gadījumos, izvēlīgiem suņiem.
Adult Truthahn & Reis ( ar tītara gaļu un rīsiem), dabīgs, sabalansēts ,augstvērtīgs uzturs aktīviem, pieaugušiem, jutīgiem suņiem ar gremošanas problēmām, alerģiju gadījumos, izvēlīgiem suņiem.

High Premium sensitive Getreidefrei līnija ( bez graudiem) :

Adult Truthahn & Kartoffel ( ar tītara gaļu un kartupeļiem), dabīgs, sabalansēts, augstvērtīgs, pilnvērtīgs uzturs īpaši alerģiskiem pieaugušiem suņiem, kuriem ir jutība uz graudu olbaltumvielu (proteīnu). Izvēlīgiem suņiem.

Premium līnija:

Adult Active ( ar mājputnu gaļu), dabīgs, pilnvērtīgs, sabalansēts kvalitatīvs uzturs aktīviem suņiem.

Sadarbojoties ar jums-profesionāļiem( audzētavas, patversmes-klīnikas, valsts struktūras-muita, robežsardze, policija…), un vairumam jums ir vairāk kā viens suns, mēs piedāvājam iespēju šo dabīgo, pilnvērtīgo, augstvērtīgo, sabalansēto sortimentu 15 kg īpašos fasējumos iegādāties par ļoti saprātīgu cenu. Visu šo sortimentu jūs arī varat redzēt attiecīgos MERADOG High Premium līnijas 12,5 kg fasējumos.
Par draudzīgu cenu jums ir iespēja iegādāties vispiemērotāko uzturu, kas optimāli nodrošinās suni visā tā augšanas, attīstības, pieauguša suņa, darba periodā ar visām tam nepieciešamām, augstvērtīgām barības vielām, vitamīniem. Nepieciešamības gadījumā par barības izvēli variet konsultēties ar mums, jo katram vecumam, dzīves situācijai piemērotas enerģijas barība nodrošinās jūsu sunim vajadzīgo kaloritāti, jūsu suns būs vesels ar teicamu ,skaistu eksterjeru, spožu apmatojumu, un galvenais ar kustību prieku.

slogan-3