Meradog

Lai dzīvo suns

Wahre Liebe Landlust für sensible Katzen Truthahn

Wahre Liebe Landlust fūr sensible Katzen Truthahn

RTEmagicC_Schutzkonzept_transparent_05.png-e1388817456297

Wahre Liebe Landlust fūr sensible Katzen Truthahn Futtertester_WL

Olbaltumvielas 32%, tauki 18% (tītars, vistas gaļa ar kartupeļiem, augļiem & dārzeņiem,garšaugiem, bez graudiem )

LANDLUST nozīmē LAUKU LABUMI.

WAHRE LIEBE Landlust< TRUTHAHN barība ir ieteicama kaķiem ar jutīgu gremošanu, problemātiskiem, alerģiskiem kā arī ļoti izvēlīgiem pieaugušiem kaķiem. Dabīga, sabalansēta, augstvērtīga, ļoti garšīga barība,  bagāta ar TĪTARU, svaigu vistas gaļu, ar kartupeļiem, dārzeņiem,  garšaugiem no zemnieku dārziem. BEZ GRAUDIEM.

Kurš gan to nevēlētos… ilgas pēc mazas paradīzes skaistajās lauku ainavās. Sulīgi zaļās pļavas, burbuļojošie strauti, ziedošās ābeles… tā ir dzīve laukos, kur raksturīga īpaša cieņa pret dabu un dzīvniekiem, kas kopumā nodrošina pilnīgu labsajūtu. Iedvesmojoties no dabas, LANDLUST jūsu mīlulim piedāvā smalkas mājās gatavotas delikateses no vietējā reģiona. Atbilstoši moto „mīlestība iet caur vēderu” uztura speciālisti no MERA ir iedvesmojušies no lauku dzīves un izstrādājuši gardas receptes jūsu kaķim. WAHRE LIEBE LANDLUST ar 25% svaigas gaļas un 65% dzīvnieku izcelsmes produktu, ir balstīta uz kaķu dabisko uzturu, jo tie pēc dabas ir plēsēji, gaļēdāji. Recepte sastāvā sabalansēti ir 35% dārzeņu, augļu un atlasītu garšaugu, nodrošinot optimālu daudzumu ar visu, kas nepieciešams jūsu kaķim. LANDLUST barībā izmantotās izejvielas lielākoties iegūtas no reģiona.

Wahre Liebe Landlust kaķu barība ir tvaicēta lēni un saudzīgi. Tāda veidā panākot, ka vitamīni un uzturvielas ir optimāli saglabājušies, savukārt saglabājot kārdinošu garšu. Lai saglabātu kaķu barību svaigu, īpaša aromātu aizsardzības plēve iepakojumā nodrošina, ka skābekļa saturs iepakojumā ir samazināts, oksidācija ir aizkavēta un garša šajā kaķu barībā tiek saglabāta. WAHRE LIEBE LANDLUST kaķu barība nodrošinās jūsu kaķi ar nepieciešamo enerģijas daudzumu dienā . Tā nodrošina ar nepieciešamām barības vielām un ir ļoti labi sagremojama. Wahre Liebe barība ir veselīgs dabīgs uzturs, kas kaķiem ļoti labi garšo.

MERA ražošanā izmanto sastāvdaļas un izejvielas tikai no uzticamiem, pārbaudītiem un regulāri augsti sertificētiem piegādātājiem :

  • 65% kopējais gaļas daudzums, t. s. vismaz 30% tītars : kaķi ir plēsēji, gaļēdāji.
  • 25% svaiga vistas gaļa: nodrošina viegli sagremojamas olbaltumvielas
  • Recepte bez graudaugiem: piemērota pie daudzām pārtikas alerģijām
  • Augļi un dārzeņi: Āboli satur vitamīnus un tie ir dabiski bagāti ar antioksidantiem
  • Ķirbji: nodrošina A vitamīnu, magniju, kalciju un kāliju
  • Burkāni: satur A vitamīnu
  • Kartupeļi: bagāti ar B vitamīnu, C vitamīnu kā arī minerālvielām
  • Atlasītie garšaugi: savvaļā kaķi instinktīvi izvēlas zāles un garšaugus, kas ir bagāti ar mikroelementiem, un kuriem ir pozitīva ietekme uz viņu labsajūtu un veselību. LANDLUST receptēs pētersīļi, selerijas lapas,lupstājs, lēcas lapas, anīss, rozmarīns un koriandrs tiek piegādāti no zemnieku dārziem.
  • Ceļtekas: satur šķīstošās šķiedrvielas, kas veicina drošu un labu gremošanu.
  • Taurīns: nodrošina teicamu sirds darbību un ir dzīvībai svarīgs kaķiem. Barošana ar barību ir īpaši svarīga, jo kaķa organisms nespēj pats izstrādāt taurīnu nepieciešamā daudzumā.

Sastāvs 1 kg: Svaiga vistas gaļa (25%), kartupeļu pārslas, tītara gaļa (14% kaltēta) svaigā veidā min.30%, mājputnu olbaltumviela ( 14% kaltēta), mājputnu tauki (5,5%), lignoceluloze , biešu mīkstums, mājputnu proteīns (3% hidrolizēts, ola (2% kaltēta), kartupeļu proteīns, alus raugs, lašu eļļa (0,5%), nātrija hlorīds, saulespuķu eļļa, garšaugi (0,2% kaltēti pētersīļi, selerijas lapas, lupstāja lapas, anīss, rozmarīns, koriandrs), ceļteka, cigoriņu pulveris -satur daudz inulīna, burkāni (kaltēti), ķirbji (kaltēti), āboli (kaltēti), gurķeņu eļļa.
Analītiskās sastāvdaļas 1 kg: Proteīns 32%, tauki 18%, dabīgās šķiedrvielas 5%, pelni 7,5%, kalcijs 1,2%, fosfors 0,95%, nātrijs 5,0%, magnijs 0,10%.
Fizioloģiskās uzturpiedevas (uz 1 kg):A vitamīns 16000 SV, D3 vitamīns 1600 SV, E vitamīns 300 mg, biotīns (D (+) – biotīns) 400 mcg taurīns 2000 mg, varš (kā vara (II) sulfāta pentahidrāta) 15.0 mg, cinks (kā cinka sulfāta monohidrāta veidā) 120 mg, cinks (kā glicīna-cinka helāta, hidrāts) 60 mg dzelzs (kā dzelzs (II) sulfāts, monohidrāts ) 250 mg, mangāns (kā mangāna (II) sulfāts, monohidrāts) 35 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts) 2,8 mg, selēns (nātrija selenīts) 0,35 mg.
Tehnoloģiskās piedevas: Antioksidants, amonija hlorīds.

Ieteicamā dienas deva: Kaķi ēd, kad un cik bieži vēlas. Dozējiet dienas devu.
Pārliecinieties, lai jūsu kaķim vienmēr ir pieejams svaigs ūdens!
Uzglabāt vēsā un sausā vietā,tā barības kvalitāte tiek nodrošināta visu derīguma termiņu.
100% ražots Vācijā, MERA; augstākais globālais pārtikas standarts ar BRC un IFS sertifikāciju.

Ķermeņa svars/kg Dienas deva
2 kg 35 g
3 kg 45 g
4 kg 55 g
5 kg 65 g
6 kg 70 g
7 kg 80 g
8 kg 85 g

Iepakojuma lielums: 400 g ; 1.5 kg

logo-wahre-liebe